همایش جمع بندی

جمع‌بندی کنکور تیر ۱۴۰۳

“اتفاقی بزرگ در زمانی کوتاه”

آیا تابه‌حال یک ورزش مثل فوتبال، بسکتبال، شطرنج، تکواندو و… را به‌صورت حرفه‌ای انجام داده‌اید؟
ورزشکاران در سطوح حرفه‌ای معمولا در طول سال همواره در حال تمرین کردن هستند. با این‌حال مدتی پیش از رویدادهای بزرگ ورزشی، نحوه و شدت تمرینات آن‌ها متفاوت می‌شود.
آن‌ها برای برنده شدن باید در روز مسابقه در بالاترین حد آمادگی ذهنی و جسمانی باشند.
درس‌خواندن و کنکور دادن هم از این قاعده مستثنا نیست.
چگونه باید در فرصت کوتاه باقی مانده ذهن خود را برای یک آزمون حدودا ۳ ساعته، با سوالاتی مربوط به تمامی کتاب‌های درسی ۳ سال پایانی دوران تحصیل خود آماده کنید؟

باتوجه به حجم اطلاعات رو به رو شما به فرصتی نیاز دارید که نقاط قوت خود را بهتر بشناسید و با تمرکز بر روی آن‌ها، عملکرد بهتری در کنکور سراسری داشته باشید.
در این بین شما به فردی احتیاج خواهید داشت که راهنمای این مسیر باشد و نظم، پیگیری، برنامه مطالعاتی شخصی‌سازی شده، نظارت بر اجرای برنامه و ارتباط مستمر را برای شما فراهم کند.
ما در مرکزمشاوره و برنامه‌ریزی گلناز ابراهیمی با بهترین مشاوران و تحلیلگران کنکور اردیبهشت ۱۴۰۳ و سالهای گذشته یک استراتژی قوی برای شما آماده کردیم.

تصمیم تو برای جمع‌بندی پایانی کنکور تیر ۱۴۰۳ چیه؟

ما در کنار شما هستیم تا این مسیر را با اطمینان طی کنید و به بهترین نتیجه ممکن برسید.

همین امروز ثبت‌نام کنید!

ظرفیت های ما محدود هستند. برای اطمینان از جایگاه خود در برنامه‌ی دوران جمع بندی کنکور 1403، همین حالا ثبت‌نام کنید. تنها با چند کلیک می‌توانید جایگاه خود را تضمین کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت‌نام، فرم زیر را پر کنید.

فرم ثبت‌نام دوران جمع بندی

"*" indicates required fields

نام و نام خانوادگی*
آدرس*